Adres

RAI Amsterdam
HISWA Amsterdam Boat Show
Europaplein 24
1078 GZ Amsterdam
Nederland

Postbus 77777
1070 MS Amsterdam
Nederland

020 549 12 12

HISWA Amsterdam Boat Show wordt georganiseerd door RAI Amsterdam.

Vragen over HISWA Amsterdam Boat Show?

Bent u bezoeker en heeft u een vraag?

Voor algemene vragen en vragen over toegangskaarten en registratie kunt u terecht bij ons call center via:
020 549 13 33 of registreer@rai.nl.
U kunt ook eerst de veelgestelde vragen raadplegen.

Bent u exposant en heeft u een vraag?

Vragen over onder andere Exposanten Portaal, Uitnodigingsmodule (EIP), bedrijfsprofiel, nieuwe producten & services of N200 kunt u sturen aan:
exhibitor@rai.nl.

Neem contact met ons op

Beursteam

Member Mugshot

Gertjan Roos

Manager Domain

g.roos@rai.nl
020 549 23 26
06 101 91 687
Member Mugshot

Celine de Cock Buning

Exhibitions Manager

c.buning@rai.nl
020 549 32 02
06 108 56 426
Member Mugshot

Tom Mous

Sales Consultant

t.mous@rai.nl
020 549 31 19
06 317 72 598
Member Mugshot

Tom van Buuren

Salesmanager

t.v.buuren@rai.nl
020 549 16 62
06 108 58 891
Member Mugshot

Veerle Heidema

Brand Marketing Manager

v.heidema@rai.nl
020 549 31 41
06 108 57 548
Member Mugshot

Sofie Spoorenberg

Event Operations Manager

s.spoorenberg@rai.nl
020 549 32 22
06 543 71 957
Member Mugshot

Jop van Dusseldorp

Assistent Event Operations

j.v.dusseldorp@rai.nl
020 549 10 95